fbpx

Baska Voda – śródziemnomorski kurort

Baska Voda to znany kurort na Riwierze Makarskiej, który wygląda jak małe śródziemnomorskie nowoczesne i tętniące życiem miasteczko, podczas gdy kiedyś była to wioska rybacka i rolnicza. Jest domem dla prawie 3000 mieszkańców, którzy pracują głównie w turystyce i rolnictwie. Na zboczach wzgórz rosną winorośle, drzewa oliwne, figowce i wiśnie marasca. Baska Voda cieszy się wspaniałą lokalizacją pod górami Biokovo, szczycącymi się bogatą roślinnością i lasami sosnowymi, które rozciągają się do pięknych plaż typowych dla Środkowej Dalmacji i kilkakrotnie otrzymała najbardziej prestiżową chorwacką nagrodę turystyczną, Błękitny Kwiat (Plavi cvijet). W Baska Voda pokochasz typowy śródziemnomorski klimat z łagodnymi zimami i suchymi, ciepłymi i bardzo słonecznymi latami.

Wybieraj spośród bogatej oferty zakwaterowania w słynnym kurorcie Baska Voda na Riwierze Makarskiej z pięknym śródziemnomorskim wyglądem i pięknymi plażami.

Zakwaterowanie Baska, Apartamenty Baska, Wakacje Baska, Hotele Baska, Last Minute Baska

      Apartamenty Chorwacja 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Ubytovanie v Chorvátsku 2024Ubytování v Chorvatsku 2024