fbpx

Bibinje – kilkukilometrowa promenada

Bibinje to mały ośrodek turystyczny położony na południe od Zadaru i jest częścią kilkukilometrowej promenady z pięknymi plażami i czystym morzem, która rozciąga się wzdłuż wybrzeża wzdłuż autostrady adriatyckiej. Bibinje ma ponad 4000 mieszkańców. W mieście znajduje się wiele restauracji i barów, w których można w pełni cieszyć się Dalmacją, próbując lokalnych specjałów, takich jak jagnięcina na żyto lub świeże ryby z domową oliwą z oliwek i winem. Oprócz relaksu nad morzem i opalania się, w Bibinje można także uprawiać sporty, takie jak surfing, kajakarstwo i pływanie. Miłośnikom przyrody polecamy wycieczkę do Parku Narodowego Kornati.

Miasto jest również znane ze swojej bogatej historii i kultury, z wieloma kościołami i zabytkami, z których najbardziej znanym jest kościół św. Jana Chrzciciela z ciekawą kolekcją obiektów sakralnych z XV wieku oraz lokalne muzeum, w którym znajduje się cenna kolekcja etnograficzna.

Wybierz spośród szerokiej oferty zakwaterowania w Bibinje, z kilometrową promenadą, pięknymi plażami i czystym morzem..

Zakwaterowanie Bibinje, Apartamenty Bibinje, Wakacje Bibinje, Hotele Bibinje, Last Minute Bibinje

      Apartamenty Chorwacja 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Ubytovanie v Chorvátsku 2024Ubytování v Chorvatsku 2024