fbpx

Lopar – dom pięknej rajskiej plaży

Lopar jest popularnym miastem turystycznym położonym na północnym krańcu wyspy Rab w dużej dolinie i ma ponad 1200 mieszkańców. Jest połączona z wyspą Krk promem Valbiska – Lopar i z lądem stałym promem Mišnjak – Stinica. Jedna z najbardziej znanych plaż z nagrodą Błękitnej Flagi znajduje się w pobliżu Lopar. Piaszczysta plaża Rajska Plaža ma około 2 km długości i oferuje wiele możliwości rekreacji – siatkówkę plażową, zjeżdżalnie wodne, place zabaw dla dzieci, skutery wodne i inne atrakcje. W Lopar można wybierać spośród wielu restauracji i barów, obiektów rozrywkowych i rekreacyjnych i cieszyć się przyjemnymi wakacjami w Chorwacji. W pobliżu Lopar znajduje się ciekawy park geologiczny Lopar, który jest bogaty w skamieniałości i inne atrakcje geologiczne. Z Lopar warto odwiedzić miasto Rab z wieloma zabytkami lub odkryć przyrodę tej zielonej wyspy dzięki licznym szlakom pieszym i rowerowym.

Wybierz spośród szerokiej gamy zakwaterowania w chorwackim kurorcie Lopar na wyspie Rab z jedną z najpiękniejszych plaż na Adriatyku, Rajska Plaža.

Zakwaterowanie Lopar, Apartamenty Lopar, Wakacje Lopar, Hotele Lopar, Last Minute Lopar

      Apartamenty Chorwacja 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Ubytovanie v Chorvátsku 2024Ubytování v Chorvatsku 2024