fbpx

Novigrad – spokojne miasto dla rodzin

Novigrad to małe miasteczko na północy chorwackiego półwyspu Istria, które zachowuje spokojną śródziemnomorską atmosferę i jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą odpocząć na wakacjach w Chorwacji. Novigrad ma kilka pięknych plaż z czystym morzem. Niektóre z nich są odpowiednie dla rodzin z dziećmi, inne są bardziej odpowiednie dla innych grup wiekowych. Oprócz piaszczystych plaż, Novigrad ma parki, restauracje, kawiarnie i bary, w których można odpocząć po dniu spędzonym na plaży lub zwiedzaniu.

Choć jest to spokojny chorwacki kurort, nie oznacza to, że w Novigradzie nic się nie dzieje. Pod koniec czerwca i na początku lipca w kilku parkach Novigradu odbywa się festiwal muzyczny Parkfest, a w połowie sierpnia trzydniowa impreza folklorystyczna Święto św. Pelagiusza na cześć patrona miasta. Można wziąć udział w koncertach na świeżym powietrzu, wziąć udział w lokalnych grach sportowych i spróbować lokalnych specjałów rybnych.

Wybieraj spośród bogatej oferty apartamentów, hoteli i innych noclegów w spokojnym istryjskim miasteczku.

Zakwaterowanie Novigrad, Apartamenty Novigrad, Wakacje Novigrad, Hotele Novigrad, Last Minute Novigrad

      Apartamenty Chorwacja 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Ubytovanie v Chorvátsku 2024Ubytování v Chorvatsku 2024