fbpx

Tučepi – miasto z najdłuższą plażą

Tučepi to małe miasteczko na popularnej Riwierze Makarskiej położone u podnóża góry Biokovo z ponad 1800 mieszkańcami. Tučepi słynie z najdłuższej i najpiękniejszej żwirowej plaży na Riwierze Makarskiej, która ma ponad 4 km długości, wzdłuż której biegnie piękna promenada idealna na długie spacery. Na promenadzie znajduje się wiele restauracji, kawiarni, wypożyczalni sprzętu sportowego i placów zabaw dla dzieci. Miasto i jego okolice zapewniają idealne warunki na wakacje w Chorwacji, przyjemny rodzinny wypoczynek (dzięki stopniowemu wejściu do morza), a dzięki bliskości Makarskiej także dla turystów szukających adrenaliny i zabawy. Tučepi znajduje się w Środkowej Dalmacji, w pobliżu pięknych atrakcji przyrodniczych. Czyste morze w połączeniu z pięknymi górami sprawiają, że Tucepi jest atrakcyjnym, a nawet luksusowym miejscem na wakacje.

W pobliżu miasta Tučepi znajduje się Split, który oferuje wiele innych możliwości rozrywki, gastronomii i zabytków. Z miasta można również wybrać się na godzinny spacer do oryginalnej górskiej wioski Gornji Tučepi, skąd można podziwiać piękne widoki na chorwackie wyspy Brač i Hvar. Jeśli będziesz kontynuować przez około 3 godziny, dotrzesz do Sv. Jure, najwyższego szczytu pasma górskiego Biokovo (1 762 m).

Wybierz spośród szerokiej gamy zakwaterowania w popularnym chorwackim mieście Tučepi z najdłuższą i najpiękniejszą żwirową plażą na Riwierze Makarskiej.

Zakwaterowanie Tučepi, Apartamenty Tučepi, Wakacje Tučepi, Hotele Tučepi, Last Minute Tučepi

      Apartamenty Chorwacja 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Ubytovanie v Chorvátsku 2024Ubytování v Chorvatsku 2024