fbpx

Wakacje Robinson Crusoe w odosobnieniu z dala od cywilizacji

Zakwaterowanie w stylu Robinsona Crusoe, czyli w całkowitym odosobnieniu, jest obecnie powszechnym celem nie tylko dla poszukiwaczy przygód. Twoje wakacyjne zakwaterowanie jest zwykle zlokalizowane w oddalonych miejscach, zatokach, zatoczkach, małych wyspach, czyli w całkowitej izolacji, w samotności, a nawet w dziczy. Jeśli jest to rodzaj zakwaterowania, którego szukasz, masz gwarancję absolutnego spokoju, ciszy i pobytu na łonie natury.

Mieszkając w Robinson Crusoe style, żyjesz samotnie pośrodku chorwackiej przyrody, zwanej inaczej robinzonada Croatia. Domy w większości nie są podłączone do sieci wodociągowej i elektrycznej. Woda deszczowa jest zbierana w cysternach, a energia elektryczna jest wytwarzana z energii słonecznej. W domach zwykle nie ma ciepłej wody, a prysznice znajdują się na podwórku. Woda i elektryczność muszą być używane racjonalnie. Wskazane jest również wcześniejsze zaopatrzenie się w artykuły spożywcze, ponieważ sklepy często znajdują się w dużej odległości.

Wybierz ustronne zakwaterowanie w Chorwacji, jeśli chcesz całkowicie wyłączyć się podczas wakacji, odpocząć od codziennych stresów i doświadczyć pełnego przygód relaksu na łonie natury z dala od cywilizacji.

      Apartamenty Chorwacja 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Ubytovanie v Chorvátsku 2024Ubytování v Chorvatsku 2024